Praktyka terapeutyczna
Barbara J. Branka Dip Hyp CS, Dip PC, MHS, MNCS (ACC), PICT Dip. QCPract.
Gabinet  Psychoterapii

polish flag english flag

07 928 105 801

PSYCHOTERAPIA

Hipnoterapeuta, psycholog

Każdy człowiek ma w życiu lepsze i gorsze dni.

Każdy boryka się z większymi lub mniejszymi problemami i kłopotami.

Każdy czasem czuje się przygnieciony obowiązkami lub wymaganiami.

Każdy potrzebuje zrozumienia i akceptacji.

Każdy ma czasem dosyć!

pomagam

    Tak długo jak nie zastanawiamy się nad powyższymi sentencjami tak długo jesteśmy zdrowi, psychicznie sprawni i zdolni do radzenia sobie z codziennym życiem. Ale przychodzi czas, że puszczają nerwy. Czas, gdy najmniejsza przeszkoda urasta do rangi potężnego problemu. Czas, gdy nawet najbliżsi i najbardziej kochani drażnią i wywołują agresję. Czas, gdy krzywdzimy samego siebie, gdy myślimy nawet o samobójstwie. CZAS, GDY POTRZEBUJEMY POMOCY!

    Tę pomoc możesz dostać tu i teraz, wystarczy zadzwonić lub wysłać sms-a (07 928 105 801), wystarczy wysłać e-maila (basiabranka@gmail.com) by uzyskać profesjonalną pomoc. By zrozumieć samego siebie, by zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i jak można temu zaradzić. BY  POCZUĆ SIĘ DOBRZE TU   I TERAZ.

    W ramach terapii stosuję metody odkryte i udoskonalane przez lata przez najbardziej znanych psychologów, psychiatrów i terapeutów jak:

  • Podejście psychodynamiczne – inaczej psychoanaliza stosowane przez Zygmunta Freuda i Carla Gustawa Junga. Metoda analizy wcześniejszych przeżyć oparta na działaniu wrodzonej siły napędowej zwanej „libido”. Analiza wykorzystywanych mechanizmów obronnych i dostosowywania się do wymogów otoczenia.

  • Kierunek poznawczy – metoda Arrona Becka i Alberta Elissa znana szerzej, jako REPT (Rational Emotive Behavioural Therapy). Najważniejszy w tej metodzie jest indywidualny rozwój i myślenie.

  • Kierunek humanistyczny oparty na dokonaniach Abrahama Maslowa i Carla Rogersa. Najważniejszym czynnikiem tego podejścia jest indywidualny rozwój człowieka i jego dążenie do realizacji własnych zamierzeń i zaspokajania własnych potrzeb.

  • Multimodalne i integratywne podejście stosowane i udoskonalane przez czołowych brytyjskich terapeutów m.in.: Stephena Palmera (Dyrektora Centre for Multimodal Therapy w Londynie).

www.bjb-terapia.com

Gabinet Pomocy Psychologicznej “BJB”

Shearwater Lane
Wellingborough
NN8 4TS

Tel. kom.: 07 928 105 801

basiabranka@gmail.com

Barbara J. Branka
Psychoterapeuta
Hipnoterapeuta